Zespół redakcyjny

 

 


Jacek Tabisz
redaktor i korespondent


Pisarz i poeta, historyk sztuki, krytyk muzyczny i literacki. Wielbiciel europejskiej, bliskowschodniej oraz azjatyckiej muzyki klasycznej, a w szczególności muzyki hindustańskiej. Podróżnik i wnikliwy badacz tradycji orientalnych.  Znawca kultury i sztuki arabskiej. Z zamiłowania muzyk grający na fletach pochodzących z różnych części świata.  

 
 

 

 

 

 

 

 

Jacek Mueller


Opolanin, wydawca, grafik i specjalista w zakresie technik druku i fotografii. Prywatnie - obieżyświat i autor tekstów podróżniczych, fotografik, nauczyciel jogi i student indyjskich klasyków literatury. Marzyciel, idealista i miłośnik spokojnego życia rodzinnego. Prowadzi interesujący podróżniczy blog pod adresem www.jacekmueller.com.
 
 
 
 

 

 

 

Kuba Paździor
redaktor techniczny


Z wykształcenia pedagog, z zawodu nauczyciel i informatyk pracujący w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Inicjator specjalizacji "Kultura Indii i Tybetu" w ramach studiów nad antropologią kulturową na tejże uczelni. Prywatnie miłośnik myśli i sztuki indyjskiej mieszkający we Wrocławiu. Specjalizuje się w kształceniu przez internet, od kilku lat organizuje kursy online. Obecnie bardzo zajęty, ale otwarty na interesujące inicjatywy.
 
 
 
 
 

 


Aneta Krejczy

Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Była studentka pedagogiki zainteresowana psychoanalizą i psychologią humanistyczną. Obecnie uczestniczka Doktoranckiego Studium Nauk o Kulturze Uniwersytetu Wrocławskiego oraz specjalizacji indologicznej w Instytucie Filologii Klasycznej i Kultury Antycznej. Prowadzi zajęcia z antropologii kulturowej w Instytucie Kulturoznawstwa. W swojej pracy naukowej zajmowała się zmianami tożsamości kulturowej. W ostatnim czasie skoncentrowana na badaniach recepcji kultury indyjskiej w Polsce.  
 
 

 

 


HANUMAN.pl
http://www.hanuman.pl/staticpages/index.php/redakcja

()